Jednoducho šikovné
základy

Nastaviteľné zemné skrutky

bez betónu . stabilne . rýchlo

Profesionálny systém BAYO.S

Zemné skrutky BAYO.S účinne ukotvia akúkoľvek konštrukciu ako súčasť univerzálneho, modulárneho systému, ktorý je veľmi flexibilný a dá sa adaptovať na akýkoľvek terén, základovú zeminu ako aj mnohé iné požiadavky.

Navrhujeme a vyrábame prepojenia podľa požiadaviek zákazníkov, ktoré nielen splní, ale presiahne najvyššie technologické štandardy a normy.

Naše bajonetové spojenie je obrovskou inováciou v oblasti zemných skrutiek. Skrutky vybavené bajonetovým pripojením sa dajú rozšíriť, čím sa zvýši ich únosnosť. S týmto systémom sa tiež dá zvýšiť bočná únosnosť skrutiek, ktoré boli už zavŕtané. Toto riešenie dovoľuje nasadiť vopred zavŕtanej skrutke vhodné pripojenie a namontovať konštrukciu pre fotovoltiku.

Riešenia na mieru

Pre klientov, ktorí potrebujú niečo iné ako sú naše štandardné produkty, ponúkame špeciálne prispôsobené riešenia. Náš tím inžinierov dokáže vytvoriť unikátny produkt podľa potrieb klienta. Riešenia na mieru sa používajú nielen na iné typy rozšírení a účelov ale aj v prípade komplikovaných typov povrchov. Naši experti analyzujú a predpovedajú potenciálne kritické body pred začiatkom projektu.
Spoločnosť BAYO.S je zameraná na maximálnu efektivitu a dostaví sa do terénu okamžite. Žiadne čakanie, žiadne meškanie a žiadne požiadavky.

Galéria projektov / Referencie

Základy BAYO.S